ОСВІТНІ НАПРЯМКИ

Дата: 07.08.2020 13:01

Закладу дошкільної освіти  (ясла – садок) «Веселка» с. Леськи на 2020/2021 навчальний рік

Назва програми

Рік та видавництво

Тип (державна або авторська)

Ким дозволена до використання (ким затверджена)

Чинні освітні програми

1

Освітня програма для дітей від 2 до 7 років «Дитина»

Київ - 2015

державна

Рекомендовано Міністерством освіти і науки України (Лист МОН України № 1/11 – 16163 від 09.11.2015р.

Парціальні освітні програми

1

Р.М.Борщ, Д.В.Самойлик, «Радість творчості», програма художньо-естетичного розвитку дітей раннього та дошкільного віку

Тернопіль, Мандрівець 2014

авторська

Схвалено для використання в дошкільних навчальних закладах комісією з дошкільної педагогіки і психології Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України (лист ІІТЗО від 25. 05. 2012 р. № Г-106)

Завдання на 2020/2021 навчальний рік

1. Спрямувати педагогів на цілісний підхід до формування дитячої особистості, підготувати її до органічного, безболісного входження до соціуму, природного і предметного довкілля шляхом освоєння основних видів життєдіяльності, а також у напрямку наступності між дошкільною та початковою ланкою, інтеграції родинного й суспільного виховання.
  2. Сприяти збереженню та зміцненню здоров’я  дітей через валеологічну освіту.
  3.  Поглибити роботу з патріотичного виховання  у дітей через український фольклор та українську народну іграшку.