У Леськівській громаді дбають про пожежну безпеку у закладах освіти

Дата: 26.09.2020 20:16

Одним із пріоритетних напрямків роботи Леськівської сільської ради та виконкому в освітньому процесі є безпека вихованців садочків та учнів шкіл.

Так у грудні 2019 року в ЗДО «Яблунька» с. Худяки було здійснено обробку дерев’яних конструкцій даху вогнезахисним розчином.

У 2020 році робота з протипожежних заходів продовжується. У Леськівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів здійснено обробку дерев'яних конструкцій вогнезахисним розчином (вартість послуг склала 88 000 грн) та встановлено пожежну сигналізацію на суму 174 000 грн.

У Худяківському ЗЗСО І-ІІІ ступенів аналогічні протипожежні заходи будуть здійснені під час ремонту даху будівлі. Тендерна процедура щодо ремонту даху закладу освіти на завершальному етапі.