Конкурс на заміщення вакантної посади - спеціаліста І категорії з питань публічних закупівель відділу економіки

Дата: 10.02.2021 14:11

Виконавчий комітет Леськівської сільської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії з питань публічних закупівель відділу економіки апарату виконавчого комітету Леськівської сільської ради.

Умови проведення конкурсу:

Особи, котрі бажають взяти участь у конкурсі подають до конкурсної комісії виконавчого комітету Леськівської сільської ради такі документи:

- заяву про участь  у конкурсі на ім’я голови конкурсної комісії, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органах місцевого самоврядування та проходження служби;

- заповнену особову  картку форми П-2 ДС з додатками;

- дві фотографії розміром 4 х 6 см;

- копію документів про освіту, підвищення кваліфікації;

- декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік - тип – кандидата на посаду - (надається у вигляді роздрукованого примірника заповненої декларації на офіційному веб-сайті НАЗК) у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції»;

- копію документа, який посвідчує особу;

- копію трудової книжки;

-копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Вимоги до кандидатів на заміщення вакантної  посади:

Основні вимоги до кандидата:

1. Громадянство України.
  2. Наявність вищої освіти не нижче ступеня магістра, спеціаліста за відповідним професійним спрямуванням. Перевага надається кандидатам з економічною та юридичною освітою.
  3. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 1 року.
  4. Креативність, комунікабельність.
  5. Знання чинного законодавства України, інших актів законодавства з урахуванням специфіки функціональних обов’язків.
  6. Вільне володіння державною мовою.
  7. Володіння  персональним комп’ютером, знання  основних програм роботи на комп’ютері.

Документи приймаються Центром надання адміністративних послуг виконавчого комітету Леськівської сільської ради протягом 30 календарних днів з дня оголошення конкурсу за адресою: вул. Центральна, 53, с. Леськи, Черкаський район, Черкаська область, телефон для довідок 063-242-65-11.