Зі святом!

Дата: 05.03.2021 12:05

Дорогі наші жінки Леськівської територіальної громади, матері, сестри, дружини, кохані!

Ми всі віддаємо Вам шану, любов і вдячність за красу, розум, ніжність і доброту, витримку і мудрість. Рідна земля щедро нагородила Вас життєдайною силою, привабливістю, працездатністю, витоки яких закладені у Ваших родинах. Ви виступаєте берегинями роду, миру, злагоди і гармонії на рідній землі. Своєю плідною працею та силою духу Ви звеличуєте батьківський край, примножуєте його успіхи і досягнення.

Дякуємо Вам за те, що Ви однаково сумлінні вдома, беручи на себе велику частку турбот, і на роботі, яку облагороджуєте своєю сумлінною працею.

Шановні жінки! Залишайтесь і надалі найчарівнішими, найжіночнішими, найкрасивішими, найкоханішими, найзвабливішими, найзагадковішими, найкращими!
Бажаю, щоб кожен прийдешній день Ви зустрічали з посмішкою, з передчуттям радості, із впевненістю і щиросердечним спокоєм! Будьте здорові і щасливі! Зі святом, Вас!

Чоловіки громади