ЕКО- ФЕСТ

Дата: 07.04.2021 16:24

«ЕКО-ФЕСТ»

В Леськівській громаді!!! пройшов «ЕКО –ФЕСТИВАЛЬ», який, маємо надію, стане традиційним в нашій місцевості.

Прекрасна ідея, злагоджена організація, цікаві конкурси, чудова концертна програма, гарне місце, прекрасна погода - все сприяло успіху першого такого заходу в нашій громаді.

Щирі слова подяки висловлюємо  ініціатору фестивалю – директору ТОВ НВФ «Урожай» депутату обласної ради Воскобойніку Олександру, директорці БФ «МХП Урожай», сільському голові Басу Миколі, заступнику голови Якимчуку Андрію, депутатам, спонсорам,колегам, учасникам  та гостям заходу за гарну ініціативу та цільову підтримку.

Організаторам та технічній групі, чарівній ведучій Олі Касьяновій.

Наша щира вдячність всім працівникам і керівникам КЗ «Центр культури дозвілля та спорту» Леськівської ТГ., КЗ «Наш дім Леськи», гурту «Натхнення» за  підготовку та прибирання зони локації проведення фестивалю.

Дитячим командам, що розмальовували мотивуючі баки для сміття, та їх керівникам: Лагутіній Вікторії – «Уніки», Присяжній Наталії – «Еко - варта», Ложковій Ірині – «Зелені долоньки»

Велике дякую всім командам працелюбних та завзятих, що приймали участь у змаганнях, а їх було 10:

• «Бджілки»
  • «Грін скул»
  • «Даруй Добро»
  • «Натхненні леськівчани»
  • «Активні худячани»
  • Сільська рада
  • ЦНАП
  • «Урожай»
  • «Позитив»
  • «Худяківський»

225 мішків сортованого сміття, 2 матраци, 1 телевізор і 1 батарейку вивезли з набережної Дніпра після "ЕкоФесту" у Леськах разом з ТОВ "НВФ "Урожай" та Благодійний фонд "МХП-Громаді".

А ще:

•  знайшли господарів двом безхатнім цуцикам
  •  розмалювали мотиваційні смітники
  •  розповіли про шкоду від спалювання листя і використання одноразового посуду
  •  потанцювали, пограли у футбол, поспівали, походили зі скандинавськими палицями, попили гарячого чаю та поїли смачнючої каші, підсмажили обличчя на квітневому сонці…

Особливі слова подяки линуть сьогодні всім нашим талановитим артистам:

• Гурт «Крутий заміс»
  • Гурт «Лемон Байт»
  • Оркестр духових інструментів с. Худяки керівник. Євгеній Нагорний
  • Дитячий зразковий танцювальний колектив «Едельвейс» керівник Валентина Буркацька
  • Зразковий танцювальний колектив «Барви» керівник Інга Величко
  • Гурт «Мальви» Чорнявський БК
  • Вокальне тріо «Дубравка» Думанецький БК
  • Народний театр с. Худяки
  • Вокальний колектив «Спокуса» с. Худяки
  • Вокальнотеатральний колектив «Натхнення» - Леськівський БК

Всі спрацювали на відмінно! Молодці!!!

Залишається лише сподіватися, що в свідомості наших людей нарешті міцно оселиться розуміння того, що природа - наш дім і чисто не там де прибирають, а там де не смітять.

Тож всім нам доброго здоров’я, радості від життя, творчої наснаги. та чистого довкілля!!!