Увага! Важлива інформація щодо вакцинації!

Дата: 16.08.2021 16:50

Шановні мешканці Леськівської територіальної громади!

Епідемічна ситуація в Україні поступово погіршується. Незабаром розпочнеться новий епідемічний сезон. Люди, які захворюють на грип, потраплять до зони ризику, бо їх імунна система впродовж двох-трьох тижнів після хвороби буде слабкою. Тому існує велика вірогідність у цей період підхопити якусь нову інфекцію, зокрема COVID-19.

На разі вакцинуватись можливо на території громади в приміщеннях амбулаторії за місцем проживання. Для цього необхідно записатись у свого сімейного лікаря або в відділі ЦНАП сільської ради або у старостаті.

Також щоденно вакцинують без попереднього запису в Центрі масової вакцинаціїї м. Черкаси за адресою Б. Вишневецького, 17 з 900-1600. Вакцинування проводиться вакцинами Phazer, Moderna, CoronoVac.