Привітання з Днем працівника соціальної сфери

Дата: 07.11.2021 08:00

День працівника соціальної сфери – це свято людей, чия праця сповнена милосердя, тепла і гуманізму!

Ви обрали для себе нелегку, але благородну та дуже важливу професію – допомагати і надавати допомогу тим, хто цього потребує. Допомога людям, які опинилися у складних життєвій ситуації, завжди вважалась гідною поваги.

Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, Ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства.

Щиро вдячні Вам за сумлінну працю вона завжди сповнена душевного тепла. За це вам шана і повага.

Впевнені, що Вам вистачить наснаги, витримки та професіоналізму для подолання всіх труднощів у справі поліпшення добробуту населення нашої громади, соціального захисту тих, хто його потребує.

Нехай глибоке усвідомлення важливості Вашої місії зробить ще більш плідною та натхненною Вашу працю, а кожен день буде сповнений теплом людської вдячності.

Від усього серця зичимо Вам, здоров’я і наснаги, оптимізму та творчих здобутків, бажання працювати на благо людей.

Виконавчий комітет Леськівської сільської ради