Привітання з Днем працівників сільського господарства

Дата: 21.11.2021 07:49

Шановні працівники сільського господарства Леськівської громади!

Наша держава є осередком міцних та усталених сільськогосподарських традицій. Завдяки мудрості, досвідченості та “золотим рукам” аграріїв живе наша українська нива. День працівника сільського господарства – це свято всіх, хто розумом і руками, серцем і думками,  щоденно долучається до важливих аграрних справ.

Щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, добробуту та невичерпної наснаги. Хай завжди і у всіх справах Вас супроводжує вдача, а ваша праця заколоситься щедрою нивою успіху!

Нехай збуваються всі Ваші найжаданіші мрії. Миру, затишку і спокою у кожній оселі, злагоди у кожній родині, впевненості в завтрашньому дні!

Усі миті вашого життя хай завжди будуть ясними, ниви рясними, а дощі вчасними.

Виконавчий комітет Леськівської сільської ради