14 грудня – день, коли Українська держава вшановує героїчний подвиг учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Дата: 14.12.2021 14:26

Заходи з цього приводу відбулися і в Леськівській громаді за участі голови громади Миколи Баса, голови Черкаського громадського об’єднання «Союз-Чорнобиль» Володимира Пятова, жителів села - ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС, працівників КЗ «Центр культури, дозвілля та спорту», а також учнів Леськівського закладу загальної середньої освіти.

Учасники заходу послухали спогади героїв-чорнобильців, поклали квіти до пам’ятника ліквідаторам Чорнобильської катастрофи та вшанували пам’ять загиблих і померлих ліквідаторів хвилиною мовчання.

Володимир Пятов вручив Золоту Зірку «Герой Чорнобиля» від Всеукраїнського об’єднання громади «Країна» голові ветеранської ради с. Леськи, безпосередньому учаснику ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Узлію Миколі Гнатовичу.

Сьогодні наш обов’язок – пам’ятати про учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, які є прикладом мужності, самовідданості та високого професіоналізму.

Бажаємо всім ліквідаторам міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, миру, добра й злагоди. Хай завжди поруч з Вами буде людська подяка за Ваші добрі справи!