Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі Код ДК 021:2015 -60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів (Послуги організованог

Дата: 21.02.2022 16:17

(відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, його категорія:

Виконавчий комітет Леськівської сільської ради; вул. Центральна, 53, с. Леськи, 19640;
 код за ЄДРПОУ – 04408790; категорія замовника – юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади.

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):  Код ДК 021:2015 -60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів (Послуги організованого підвезення педагогічних працівників та учнів до місця роботи та навчання, а також у зворотному напрямку)

Лот №1 Послуги організованого підвезення педагогічних працівників та учнів до місця роботи та навчання, а також у зворотному напрямку за маршрутами: с. Червона Слобода зуп. Старе село-с.Леськи, м.Черкаси-с.Леськи, м.Черкаси-с.Думанці, с.Леськи-с.Думанці, перехрестя доріг О241703 та Р-10 – с.Думанці

Лот №2 Послуги організованого підвезення педагогічних працівників та учнів до місця роботи та навчання, а також у зворотному напрямку за маршрутами: с.Худяки-с.Леськи, с.Худяки-с.Сагунівка, с. Худяки- перехрестя доріг О241703 та Р-10, с.Сагунівка-с.Леськи, с.Сагунівка – перехрестя доріг О241703 та Р-10

Лот №3 Послуги організованого підвезення педагогічних працівників та учнів до місця роботи та навчання, а також у зворотному напрямку за маршрутами: м.Черкаси-с.Чорнявка, с.Леськи-с.Чорнявка, с.Червона слобода-с.Чорнявка

Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-02-09-012584-b

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника та відповідають базовим технічним вимогам до таких товарів.

Обґрунтування розміру бюджетного призначення: розмір бюджетного призначення, визначений відповідно до розрахунку до кошторису на 2022 рік, становить 183 642 грн .

Очікувана вартість предмета закупівлі: 183 642 грн з ПДВ.

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України затверджена примірна методика визначення очікуваної вартості предмета закупівлі від 18.02.2020 №275, якою передбачені методи визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, а саме:

1) здійснення пошуку, збору та аналіз загальнодоступної інформації про ціну товару (тобто інформація про ціни, що містяться в мережі інтернет у відкритому доступі, спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронних каталогах, в електронній системі закупівель «Прозоро», тощо;

2) отримання комерційних (цінових ) пропозицій від виробників, офіційних представників (дилерів), постачальників;

3) у разі обмеження конкуренції на ринку певних товарів та враховуючи їх специфіку при розрахунку використовуються ціни попередніх закупівель аналогічного товару та/або минулих періодів (з урахуванням індексу інфляції, зміни курсів іноземних валют).

Відповідно до вказаної методики, при визначені очікуваної вартості предмету закупівлі товарів, робіт та послуг використовується один із методів формування очікуваної вартості предмету закупівлі та проведення моніторингу цін для подальшого укладення договорів.

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі здійснювалося із застосуванням одного з методів вищевказаного порядку, а саме проведений моніторинг цін, шляхом здійснення пошуку, збору та аналізу загальнодоступної інформації про ціну товару тобто інформація про ціни, що містяться в мережі інтернет у відкритому доступі, спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронних каталогах, в електронній системі закупівель «Прозоро», тощо.