ОГОЛОШЕННЯ ПРО СТВОРЕННЯ РАДИ ВПО ТА ПОЧАТОК ВІДБОРУ КАНДИДАТІВ ДЛЯ УЧАСТІ В КООРДИНАЦІЙНІЙ РАДІ ВПО

Дата: 10.11.2023 12:09

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 4 серпня 2023 року № 812 „Про затвердження Типового положення про Раду з питань внутрішньо переміщених осіб” оголошується про початок відбору кандидатів для формування Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при виконавчому комітеті  Леськівської сільської ради.

Рада з питань внутрішньо переміщених осіб при виконавчому комітеті Леськівської сільської ради (далі – Рада) cтворюється як консультативно-дорадчий орган для:

• участі у реалізації державної політики у сфері забезпечення та захисту прав та інтересів ВПО
  • сприяння діяльності Леськівської громади у розвитку ефективних механізмів адаптації та інтеграції переселенців

Стати членом Ради запрошують:

• внутрішньо переміщених осіб, місцем фактичного проживання яких згідно з довідкою про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи є один з населених пунктів Леськівської сільської територіальної громади, що є адресою останнього задекларованого / зареєстрованого місця проживання внутрішньо переміщеної особи, в тому числі які є представниками суб’єктів господарювання, які в установленому законодавством порядку перемістили свої виробничі потужності та активи;
  • представників громадських об’єднань, в статуті яких визначено, що їхня діяльність спрямована на забезпечення та захист прав внутрішньо переміщених осіб.

Склад Ради утворюється у кількості 18 осіб, з яких чисельність представників виконавчого комітету Леськівської сільської ради становить шість осіб, внутрішньо переміщених осіб — дев’ять осіб та представників громадських об’єднань, які провадять діяльність у сфері забезпечення та захисту прав внутрішньо переміщених осіб — три особи.

Персональний склад Ради затверджується розпорядженням Леськівського сільського голови з числа осіб, які відповідають вимогам до членів Ради та виявили бажання брати участь у діяльності Ради.

Відбір членів Ради здійснюється на підставі поданих до виконавчого комітету внутрішньо переміщеними особами та представниками громадських об’єднань документів в електронній (сканованій) та/або паперовій формі, а саме:

• заяви у довільній формі   .
  • мотиваційний лист кандидата, в якому викладаються обґрунтування для обрання його до складу Ради;
  • документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, або відображення в електронній формі інформації, що міститься у документах, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, сформованих засобами Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія) або єДокумент;
  • документа про освіту (за наявності);
  • довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи або електронної довідки, яка підтверджує факт внутрішнього переміщення і взяття на облік такої особи, на електронному носії, критерії якого підтримують використання мобільного додатка Порталу Дія (Дія) (за наявності технічної можливості).

для представників громадських об’єднань:

• листа громадського об’єднання щодо включення до складу Ради представника громадського об’єднання;
  • копії статуту (положення) та/або свідоцтва про реєстрацію громадського об’єднання для підтвердження, що його діяльність спрямована на забезпечення та захист прав внутрішньо переміщених осіб.

Документи щодо включення осіб до складу Ради подаються до відділу ЦНАП  виконавчого комітету Леськівської сільської ради за адресою: с. Леськи, Центральна, 53

Термін подання документів: з 13 листопада 2023 року до 28 листопада 2023 року, щоденно (крім  неділі).

e-mail: soczn-lesky@ukr.net

Контактна особа: Наталія Ярошенко,  тел.: 0674257701