Публічна інформація у формі відкритих даних

Розпорядники інформації зобов’язані надавати публічну інформацію у формі відкритих даних на запит, оприлюднювати і регулярно оновлювати її на єдиному державному веб-порталі відкритих даних та на своїх веб-сайтах.

Постанова Кабінету Міністрів України  від 21 жовтня 2015 року № 835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних", із змінами від 20 грудня 2017 року  № 1100 "Про внесення змін до Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних", яким затверджується Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, а разом з ним Перелік наборів даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних.

У Леськівській сільській раді запущенно власний Портал відкритих даних

наборів даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних

Інформація, що підлягає оприлюдненню у формі відкритих даних

Структурний підрозділ Леськівської сільської ради та її виконавчих органів

Відповідальні розпорядники публічної інформації

1.

Містобудівна документація.

Інфраструктура.

Відділ будівництва, архітектури, комунального майна, земельних ресурсів, екології та юридичного супроводу Леськівської сільської ради

2.

Громадський транспорт

Дані про місце розміщення зупинок пасажирського автомобільного  транспорту.

Перелік перевізників, що надають послуги пасажирського автомобільного транспорту, та маршрутів перевезення.

Розклад руху громадського транспорту.

Відділ економіки

виконавчого комітету Леськівської сільської ради

Людмила Пономаренко

3.

Екологія.

Дані про зелені насадження, що підлягають видаленню, відповідно до виданих актів обстеження зелених насаджень.

4.

Освіта.

Перелік закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти і статистична інформація щодо них.

Території обслуговування закладів.

Дані про педагогічних працівників закладів освіти.

Дані про черги дітей у заклади дошкільної освіти.

Відділ освіти та культури виконавчого комітету Леськівської сільської ради

Ганна Насонова

5.

Охорона здоров’я.

Перелік та місцезнаходження закладів охорони здоров’я

Загальний відділ виконавчого комітету Леськівської сільської ради

Наталія Віштакалюк

6.

Торгівля.

Перелік об’єктів торгівлі громади

Дані про тарифи на комунальні послуги, які затверджуються органом місцевого самоврядування

Відділ економіки

виконавчого комітету Леськівської сільської ради

Людмила Пономаренко

7.

Бюджет і фінанси.

Звіти про виконання паспортів бюджетних програм місцевого бюджету.

Паспорти бюджетних програм місцевого бюджету.

Перелік бюджетних програм.

Перелік інвестиційних договорів, додатків, додаткових угод та інших матеріалів до них, умов.

Перелік розпорядників бюджетних коштів.

Перелік укладених договорів (укладені договори, інші правочини, додатки, додаткові угоди та інші матеріали до них)

Перелік цільових програм.

Надходження і використання благодійної допомоги.

Реєстр боргових зобов’язань суб’єктів господарювання комунальної власності територіальної громади.

Звіти про виконання фінансових планів комунальних підприємств

Титульні списки на проведення капітального та поточного ремонту, будівництва, реконструкції та благоустрою

Дані громадського бюджету, бюджету участі тощо, у тому числі про проекти, результати голосування, реалізацію підтриманих проектів

Відділ фінансів Леськівської сільської ради

Відділ бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Леськівської сільської ради

Валентина Братко

Марія Жадан

8.

Комунальна власність.

Актуальні списки власників/орендарів місцевих земельних ділянок.

Перелік незадіяних земельних ділянок і майнових об’єктів (приміщень) комунальної форми власності, які можуть бути передані в користування.

Перелік об’єктів комунальної власності.

Перелік об’єктів комунальної власності, що передані в оренду чи інше право користування (з даними про умови передачі об’єктів в оренду).

Перелік об’єктів комунальної власності, які підлягають приватизації.

Планові та фактичні показники сплати за договорами оренди комунальної власності, розміщення віових споруд, розміщення рекламних засобів.

Черга на отримання земельних ділянок із земель комунальної власності.

Відомості про ярмарки (строк проведення, місце, кількість та вартість місць), організаторів ярмарків, договори, укладені з організаторами таких ярмарків

Дані про доступність будівель для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення

Дані про дитячі, спортивні та інші майданчики для дозвілля та відпочинку, що перебувають у комунальній власності

Дані про розташування захисних споруд цивільного захисту комунальної власності

9.

Сільська рада.

Дані про депутатів сільської ради, у тому числі контактні дані та графік прийому.

Дані про постійні комісії ради та їх склад

Поіменні результати голосування депутатів на пленарних засіданнях Леськівської сільської ради

Протоколи засідань ради, рішення

Секретар Леськівської сільської ради

Оксана Гавриш

10.

Виконавчий комітет.

Дані про кількісний і якісний склад виконавчого комітету.

Дані про комісії, створені виконавчим комітетом

Графіки роботи відділів та структурних підрозділів виконавчого комітету

Графік прийому громадян

Дані про електронні петиції, у тому числі осіб, що їх підписали, та результати розгляду

Секретар виконавчого комітету Леськівської сільської ради

Загальний відділ виконавчого комітету Леськівської сільської ради

Оксана Гавриш

Наталія Віштакалюк

11.

Перелік соціальних послуг, що надаються.

Відділ соціального захисту населення виконавчого комітету Леськівської сільської ради ради

Наталія Ярошенко

Перелік адміністративних послуг, що надаються.

Дані про надані адміністративні послуги.

Відділ «Центр надання

адміністративних послуг» виконавчого комітету Леськівської сільської ради ради

Ніна Марштупа