Служба у справах дітей

ВАС ВІТАЄ СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ

Виконавчого комітету

Леськівської сільської ради

Начальник Служби у справах дітей виконавчого комітету Леськівської сільської ради

Рябко Наталія Василівна

Одним із головних напрямків діяльності служби у справах дітей  є захист прав кожної дитини.

Кожен член суспільства має права. Оскільки дитина є повноцінним членом суспільства, вона також має свої права, деякі особливості реалізації яких обумовлені виключно тим фактом, що її фізична та розумова незрілість потребує спеціальної охорони і піклування, включаючи належний правовий захист. В залежності від віку дитини, законодавством передбачено різний обсяг та механізми реалізації її прав. Повноцінний та дієвий захист прав дитини є обов’язком держави.

Служба у справах дітей співпрацює з ювенальною превенцією, центром первинної медико-санітарної допомоги, навчальними та дошкільними закладами Леськівської ОТГ.

Чекаємо Вас за адресою: с. Леськи, вул. Центральна, 53.

Прийом громадян зі зверненнями здійснюється

щоденно в зручний для громадян час

з 8-00 до 17-15, перерва з 13.00 до 14.00 години.

Субота, неділля - вихідний

Електронна пошта:

ccdleskyotg@ukr.net

1 червня міжнародний день захисту дітей 2022

1 червня Україна та цивілізований світ відзначає Міжнародний день захисту дітей! Усі діти потребують підтримки та захисту, особливо під час війни, доброю традицією стало вітати дітей зі святом, ось і цьогоріч Служба у справах дітей Леськівська ТГ Наталія Рябко разом із КЗ "Центр надання соціальних послуг" Леськівської сільської ради Group, Зоя Письменна поліцейським офіцером громади Поліцейська станція Леськівської ОТГ Slavik Savchenko відвідали та привітали подарунками та солодощами дітей з сімей які перебувають у складних життєвих обставинах. А батькам вкотре нагадали, про права дітей та обов'язки батьків. Дорослі пам'ятайте, що кожна дитина має права, і поважаючи її права ви навчаєте її поважати права інших.

10:55:30 02.06.2022

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Щорічно в Україні, з 25 листопада до 10 грудня включно, проводиться Міжнародна кампанія «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. Акція в Україні розпочинається 25 листопада в Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок.

08:01:32 25.11.2020