Служба у справах дітей виконавчого комітету Леськівської сільської ради

Вас вітає служба у справах дітей виконавчого комітету Леськівської сільської ради

Чекаємо Вас за адресою: с. Леськи, вул. Гоголя, 54 (приміщення амбулаторії  2 поверх кабінет №8).

Режим роботи

служби у справах дітей виконавчого комітету Леськівської сільської ради

з 8-00 до 17-15, обідня перерва з 13.00 до 14.00 години.

Субота, неділля - вихідний

Особистий прийом громадян начальником служби у справах дітей виконавчого комітету Леськівської сільської ради:

щосереди з 8.00-13.00

14.00-17.00

Електронна пошта: ccdleskyotg@ukr.net

Рябко Наталія Василівна

Начальник Служби у справах дітей виконавчого комітету Леськівської сільської ради

Одним із головних напрямків діяльності служби у справах дітей  є захист прав кожної дитини.

Кожен член суспільства має права. Оскільки дитина є повноцінним членом суспільства, вона також має свої права, деякі особливості реалізації яких обумовлені виключно тим фактом, що її фізична та розумова незрілість потребує спеціальної охорони і піклування, включаючи належний правовий захист. В залежності від віку дитини, законодавством передбачено різний обсяг та механізми реалізації її прав. Повноцінний та дієвий захист прав дитини є обов’язком держави.

Служба у справах дітей співпрацює з ювенальною превенцією, центром первинної медико-санітарної допомоги, навчальними та дошкільними закладами Леськівської ОТГ.