Служба у справах дітей

ВАС ВІТАЄ СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ

Виконавчого комітету

Леськівської сільської ради

Начальник Служби у справах дітей виконавчого комітету Леськівської сільської ради

Рябко Наталія Василівна

Одним із головних напрямків діяльності служби у справах дітей  є захист прав кожної дитини.

Кожен член суспільства має права. Оскільки дитина є повноцінним членом суспільства, вона також має свої права, деякі особливості реалізації яких обумовлені виключно тим фактом, що її фізична та розумова незрілість потребує спеціальної охорони і піклування, включаючи належний правовий захист. В залежності від віку дитини, законодавством передбачено різний обсяг та механізми реалізації її прав. Повноцінний та дієвий захист прав дитини є обов’язком держави.

Служба у справах дітей співпрацює з ювенальною превенцією, центром первинної медико-санітарної допомоги, навчальними та дошкільними закладами Леськівської ОТГ.

Чекаємо Вас за адресою: с. Леськи, вул. Центральна, 53.

Прийом громадян зі зверненнями здійснюється

щоденно в зручний для громадян час

з 8-00 до 17-15, перерва з 13.00 до 14.00 години.

Субота, неділля - вихідний

Електронна пошта:

ccdleskyotg@ukr.net

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Щорічно в Україні, з 25 листопада до 10 грудня включно, проводиться Міжнародна кампанія «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. Акція в Україні розпочинається 25 листопада в Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок.

08:01:32 25.11.2020