Робота над створенням Стратегії громади триває

Дата: 23.05.2024 14:16

У рамках проєкту «Посилення стійкості громад Черкащини через залучення людей до відновлення та стратегічного планування», за підтримкою Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу, у Леськівській сільській територіальній громаді 22 травня відбулося чергове засідання робочої групи.

Під час роботи учасники розробили місію громади та провели SWOT - аналіз, тобто виявили внутрішні фактори (слабкі та сильні сторони) та зовнішні фактори (можливості та загрози) впливу на розвиток громади.

Ці напрацювання потрібні, щоб в подальшому визначитись із стратегічними напрямками розвитку, враховуючи при цьому всі недоліки та можливості процесів.

Уся робота проводиться у співпраці з ГО "Асоціація "Відродження та розвиток"