Черговий транш допомоги для військових від Черкаського району

Дата: 11.06.2024 09:52

Черговий транш допомоги для 158-го батальйону 118 окрема бригада Сил територіальної оборони ЗСУ.🤝

Бійцям, які дають відсіч ворогу у найгарячіших точках, відповідно до запитів, передано 2 квадрокоптери Mavic аби виявляти позиції противників та знищувати живу силу окупантів, броньовану техніку та укріплення. У вправних руках наших воїнів дрони здатні миттєво виявляти переміщення ворога та суттєво зменшити втрати особового складу.

Також передали нашим оборонцям необхідні у роботі: лазерний принтер, ноутбук, оптичний привід, фотопастки та батареї до них, рюкзаки для квадрокоптерів, модуль памʼяті та інші комплектуючі.

Необхідне забезпечення закуплено відповідно до звернень Черкаської районної військової адміністрації з місцевих бюджетів Корсунь-Шевченківської, Леськівської та Ліплявської територіальних громад.