ЗАПРОШУЄМО НА РОБОТУ ЮРИСТА

Дата: 04.07.2024 13:33

Виконавчий комітет Леськівської сільської ради ЗАПРОШУЄ НА РОБОТУ на посаду "Головний спеціаліст юрист відділу будівництва, архітектури, комунального майна, земельних ресурсів, екології та юридичного супроводу"

Основні вимоги до кандидата:

1. Громадянство України.
  2. Наявність повної або базової вищої освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, бакалавра
  3. Вільне володіння українською мовою
  4. Впевнений користувач ПК.
  5. Знання чинного законодавства України, інших актів законодавства з урахуванням специфіки функціональних обов’язків.

За детальною інформацією звертатися до начальника відділу будівництва, архітектури, комунального майна, земельних ресурсів, екології та юридичного супроводу Письменного Сергія Миколайовича за телефоном 063 300 9131.