День спільнодії на День ментального здоров’я.

Дата: 11.10.2024 15:44

10 жовтня, в усіх областях країни відбулись заходи на честь дати, яка має всім нагадувати про важливість збереження та піклування про ментальне здоров’я.

За ініціативи Координаційний центр КМУ / Mental Health UA, команди регіональної координації - профільні заступники ОВА, регіональні координатори, консультанти Програми в громадах - організували Дні спільнодії «Стійкість одного – стійкість мільйонів».

▫️ Івенти об’єднали всіх стейкхолдерів та фахівців, які не просто розділяють цінності Всеукраїнської програми ментального здоров’я Ти як? - ініціативи Олена Зеленська - а й беруть активну участь у її впровадженні. Так, в областях 👇🏼

🟢 презентували обласні Плани заходів на 2024-2026 роки щодо реалізації Концепції розвитку охорони психічного здоров’я в Україні;

🟢 підбили проміжні підсумки реалізації Програми Ти як?;

🟢 провели виставки творчих робіт, що були створені під час Дня спільнодії з мистецькими школами;

🟢 нагородили відзнаками тих, кого заслужено визнано на місцях ефективними імплементаторами Всеукраїнської програми ментального здоров’я Ти як?

💬 «Масштабування, проростання програми на місцях стає наочним символом важливості та актуальності місії «Ти як?». Люди на всіх рівнях, різних професій та покликань разом щиро створюють систему, де кожен може отримати те, чого найбільше потребує саме зараз. І це дійсно відповідає нашому переконанню, що стійкість одного, формує стійкість мільйонів», - наголосила керівниця Координаційний центр КМУ / Mental Health UA Оксана Збітнєва.

✅ Всі подробиці щодо проведення Днів спільнодії на День ментального здоров’я вже завтра. Поки тішимось масштабом проведення заходів та широкою залученістю учасників!

▫️ Комунікаційна кампанія Ти як? реалізується завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку USAID Ukraine - USAID Україна в межах проєкту Розбудова стійкої системи громадського здоров’я, який втілює організація Пакт Pact.

Всеукраїнська програма ментального здоров'я Ти як? реалізується за експертної підтримки Всесвітньої організації охорони здоров’я World Health Organization (WHO).

#тияк