ОГОЛОШЕННЯ

Дата: 10.11.2019 09:00
Кількість переглядів: 621

Фото без опису

ОГОЛОШЕННЯ

Леськівська сільська рада оголошує конкурс на право оренди об'єкта нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади Леськівської сільської ради.

 

КОНКУРС ВІДБУДЕТЬСЯ:  16 грудня 2019 року о 11:00 в приміщенні Леськівської сільської ради за адресою: с. Леськи, вул. Центральна, 53, Черкаський район, Черкаська область.

 

ІНФОРМАЦІЯ

про оренду об’єкта комунальної власності

 

Частина приміщення третього поверху, а саме: приміщення №3-2, будівлі амбулаторії загальної практики сімейної медицини,  площею 17,0 кв.м, та площа загального користування 4,8 кв.м., за адресою: вул. Гоголя, 54, с. Леськи, Черкаський район, Черкаська область.

 

Розмір стартової орендної плати (початковий розмір орендної ставки) об’єкта оренди визначається з урахуванням орендних ставок за використання комунального нерухомого майна відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України 04.10.1995 №786   «Про Методику розрахунку орендної плати за державне майно та пропорції її розподілу».

 

Початкові умови конкурсу на право оренди об’єктів нерухомого майна, що належить до комунальної власності:

 

1. Найбільший запропонований розмір (%) орендної ставки за використання нерухомого майна за цільовим призначенням порівняно із початковим розміром орендної ставки.

2. Запропонований розмір орендної ставки за використання комунального нерухомого майна повинен бути не нижче орендної ставки згідно з Постановою Кабінету Міністрів України 04.10.1995 №786   «Про Методику розрахунку орендної плати за державне майно та пропорції її розподілу» за його цільовим призначенням для розміщення громадського об’єднання та згідно рішення Леськівської сільської ради від 08.11.2019 №11-36/VІІ «Про утворення конкурсної комісії, затвердження  умов конкурсу та незалежної оцінки щодо надання в оренду об’єкта комунальної власності – частину приміщення третього поверху будівлі амбулаторії загальної практики сімейної медицини, за адресою: вул. Гоголя, 54, с. Леськи, Черкаський район, Черкаська область».

3. Мета використання комунального нерухомого майна (об’єкту оренди) за цільовим призначенням.

4. Своєчасне і у повному обсязі внесення орендної плати щомісяця у термін не пізніше 15-го числа місяця, наступного за звітним, з урахуванням індексу інфляції.

5. Переможець конкурсу в 5-денний термін після затвердження результатів конкурсу зобов’язаний направити до Леськівської сільської ради заяву на оренду разом з відповідним пакетом документів.

(З Переліком документів можна ознайомитися в приміщенні Леськівської сільської ради за адресою: с. Леськи, вул. Центральна, 53, Черкаський район, Черкаська область).

6. Належне виконання істотних умов договору оренди.

7. Ефективне використання орендованого майна.

8. Дотримання вимог експлуатації об’єкта. Своєчасно здійснювати за власний рахунок поточний та інші види ремонту орендованого майна. Ця умова  не розглядається як дозвіл на виконання поліпшень орендованого майна та не несе за собою обов’язки орендодавця стосовно компенсації вартості ремонту.

Вартість поточного та/або капітального ремонту, здійсненого орендарем за  власні кошти, в рахунок орендної плати не зараховується. Витрати орендаря на проведення поточного та/або капітального ремонтів відшкодуванню не підлягають.

9.Утримання об’єкта оренди в належному санітарно-технічному стані.

10. Забезпечення страхування об’єкта оренди на весь період оренди на користь балансоутримувача (вигодонабувача) протягом 30 календарних днів з дати укладення договору оренди та забезпечення охорони об’єкта оренди. Копія договору страхування надається орендодавцю.

11.Забезпечення пожежної безпеки об’єкта оренди.

12.Компенсація переможцем конкурсу (орендарем) після укладення договору оренди замовнику витрат на проведення незалежної оцінки об’єкта оренди, яка була підставою для визначення стартової орендної плати, та рецензії на звіт про оцінку - протягом 10 календарних днів з моменту оголошення переможця конкурсу.

13.Укладання договору оренди комунального нерухомого майна з переможцем конкурсу у 15-денний термін після проведення конкурсу.

14. Якщо при відкритті запечатаних конвертів виявилося, що учасники конкурсу, які відповідно до поданих пропозицій можуть бути визнані переможцями, подали однакові пропозиції, то ці учасники конкурсу на цьому ж засіданні можуть надати додаткові пропозиції у письмовому вигляді щодо більшого розміру орендної плати (ставки).

15. Подання зобов'язань щодо виконання умов конкурсу.

Переможцем конкурсу буде визнано учасника конкурсу, який відповідає всім умовам конкурсу, визначеним конкурсною комісією, та який надав пропозиції про найбільший розмір орендної ставки порівняно із початковим розміром орендної ставки (тобто найбільший розмір місячної орендної плати за використання об’єкта оренди порівняно із стартовою орендною платою за базовий місяць розрахунку.

Конкурс відбудеться 16.12.2019 о 11.00 в в приміщенні Леськівської сільської ради за адресою: с. Леськи, вул. Центральна, 53, Черкаський район, Черкаська область.

Термін прийняття заяв та конкурсних пропозицій на участь у конкурсі до 13.12.2019 (включно) до 17.15.

Для участі у конкурсі учасники подають для реєстрації заяву встановленої форми про участь у конкурсі та документи:

Для учасників конкурсу, які є юридичними особами:

  • копії установчих документів, виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб;
  • ліцензія на здійснення юридичною особою окремого виду діяльності (у разі необхідності);
  • належним чином оформлена довіреність, видана представнику  юридичної особи з наданням повноважень щодо збільшення розміру орендної плати безпосередньо на конкурсі;
  • заява про оренду (заявка на участь у конкурсі);

 

Для фізичних осіб - суб’єктів підприємницької діяльності:

  • документ, який посвідчує особу (копія паспорта – стор. 1, 2, 11);
  • належним чином оформлена довіреність, видана представнику  фізичної особи з наданням повноважень щодо збільшення розміру орендної плати безпосередньо на конкурсі;
  • заява про оренду (заявка на участь у конкурсі);
  • копія виписки про державну реєстрацію як підприємця;
  • згода на обробку персональних даних (для претендента – фізичної особи-підприємця).

 

Конкурсні пропозиції надаються у конвертах з написом «На конкурс», і не можуть бути гіршими, ніж початкові умови, запропоновані конкурсною комісією.

 

Поштова адреса, за якою подаються документи: 19640,  с. Леськи, вул. Центральна, 53, Черкаський район, Черкаська область

 

Відомості про місцезнаходження комісії, контактні телефони:

19640, с. Леськи, вул. Центральна, 53, Черкаський район, Черкаська область, телефон 0633009131.

 

За додатковою інформацією щодо конкурсу звертатись до Леськівської сільської ради.

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано