Конкурс на заміщення вакантних посад

Дата: 27.11.2019 20:25

Виконавчий комітет Леськівської сільської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад апарату, а саме: cпеціаліст І категорії економіст (1,0 ставки), спеціаліст І категорії з бухгалтерського обліку (1,0 ставки).

Вимоги до кандидатів на посаду спеціалістів відділів: повна або базова вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, бакалавра. Стаж роботи за фахом не менше 2 років; знання діючого законодавства України професійного спрямування; володіння державною мовою; упевнений користувач ПК та програмного забезпечення.

Документи щодо участі в конкурсі приймаються до 27.12.2019.

Подати документи для участі в конкурсі та ознайомитись з порядком проведення конкурсу, а також отримати додаткову інформацію можна у виконавчому комітеті Леськівської сільської ради Черкаського району Черкаської області, за адресою: вул. Центральна, 53, с. Леськи, Черкаський район, Черкаська область; телефон для довідок (0472)343231