Загальні збори жителів Леськівської ОТГ

Дата: 18.02.2020 11:46

15 та 16 лютого 2020 року у селах Леськи та Худяки відбулися загальні збори жителів Леськівської сільської об'єднаної територіальної громади. На зборах сільський голова Бас Микола Федорович представив звіт про роботу сільської ради та виконавчого комітету у 2019 році, обговорили наболіле питання про вивіз твердих побутових відходів.

Жителі сіл підняли питання щодо благоустрою населених пунктів (в тому числі автобусних зупинок та кладовищ), земельні питання, питання медичного обслуговування жителів громади в умовах медичної реформи та ін.

Сілський голова Бас М.Ф. представив присутнім поліцейського офіцера громади Савченка Вячеслава Вячеславовича, який відповідно до умов проекту "Поліцейський офіцер громади" буде працювати лише в селах Леськи та Худяки.