Аматорському народному хору "Леськівчани" - 30 років!

Дата: 24.02.2020 10:26

23 лютого 2020 року аматорський народний хор "Леськівчани" відсвяткував свій 30-ти річний ювілей.  Колектив "Леськівчани" вже багато років є візитівкою с. Леськи і гідно представляє свою громаду на районному та обласному рівнях.  Любов до пісні поєднала однодумців на довгі роки. Серед учасників колективу є навіть сімейні династії.

На святковому концерті лунали пісні у виконанні хору "Леськівчани", які дарували глядачам вир емоцій та розмаїття почуттів. Юілярів привітали голова Черкаської районної ради Олексій Собко, заступник голови Черкаської районної державної адміністрації Петро Коренюк та Леськівський сільський голова Микола Бас.  Учасникам, керівникам та ветеранам колективу вручили Почесні грамоти Черкаської районної ради та Черкаської РДА, грамоти та подяки виконавчого комітету Левськівської сільської ради.

Від працівників культури та аматорських колективів села Худяки хор "Леськівчани" привітали секретар виконавчого комітету Оксана Гавриш та вокальний гурт "Спокуса". Свої хореографічні композиції подарували зразковий танцювальний колектив "Едельвейс" Будинку культури с. Леськи.

Виконавчий комітет Леськівської сільської ради вітає аматорський народний хор "Леськівчани" з 30-ти річним ювілеєм!

Бажає творчих успіхів, натхнення та наснаги!