У Леськівській ОТГ відбулися змагання з кульової стрільби

Дата: 24.02.2020 11:42

23 лютого 2020 року у Будинку культури села Худяки відбулися змагання з кульової стрільби серед жителів Леськівської сільської об'єднаної територіальної громади.

Суддійство на змаганнях здійснював тренер-викладач з кульової стрільби Черкаської обласної дитячо-юнацької спортивної школи інвалідів, тренер вищої категорії, майстер спорту СССР Володимир Михайлович Польськой.

Фінансування заходу, вже традиційно, взяв на себе депутат Черкаської районної ради Віталій Луговський.

Призові місця здобули:

серед чоловіків: 1 місце - Олександр Олексенко (с. Леськи); 2 місце - Олег  Кошовий (с. Леськи); 3 місце - Іван Сапсай (с. Худяки).

серед жінок : 1 місце - Марина Шкрьобка (с. Худяки); 2 місце - Жанна Гуріненко (с. Худяки); 3 місце - Світлана Малюк (с. Леськи).

Вітаємо переможців, учасників та організаторів змагань із вдало проведеним заходом!