У с. Худяки відбувся випуск студентів Університету ІІІ віку

Дата: 02.03.2020 15:00

28 лютого 2020 року у с. Худяки Леськівської сільської об’єднаної територіальної громади відбувся випуск студенів факультету Театрального мистецтва Університету ІІІ віку. 20 студентів отримали сертифікати про закінчення навчання. Найстаршій випускниці, Буші Катерині Іванівні, виповнилося 96 років.

Ініціатором навчання людей похилого віку став Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Черкаського району. Ідею щодо розвитку і навчання старших жителів громади втілювала у життя керівник Худяківського народного аматорського театру Валентина Кошелко.

Шановних випускників вітали гості: голова Черкаської районної ради Олексій Собко, директор Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Черкаського району Валерій Вишиваний, Леськівський сільський голова Микола Бас, представники Черкаської обласної ради та державної адміністрації.

Зі слів самих студентів, вони з ентузіазмом ходили на заняття. Така незвичайна форма навчання дала змогу розширити їх коло спілкування, навчитися новому, цікаво та корисно провести вільний час.

Випускники на сцені показали отримані вміння і навички. До уваги глядачів була інсценізація українського весілля. Ганна Івченко та Ганна Дядик презентували осучаснену сценку «Баба Палажка і баба Параска», лунали пісні та жарти.

Від колективу Худяківського народного аматорського театру присутніх привітали Оксана Гавриш та Віталій Луговський із уривком із п’єси «Сватання на Гончарівці».

Здивували та розвеселили своєю сценкою і працівники Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Черкаського району.

Окрасою концертної програми став виступ вихованців народного танцювального колективу «Барви» Будинку культури с. Худяки з хореографічною постановкою «Ой, у лузі калина».