Леськівська ОТГ на Благодійній Масляній "Підтримай ближнього" у м. Сміла

Дата: 02.03.2020 16:10

29 лютого 2020 року, на запрошення народного депутата Сергія Рудика, делегація від Леськівської ОТГ взяла участь у благодійній Масляній «Підтримай ближнього», яка відбулася на центральній площі м. Сміла.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

У фестивалі млинців, який проходив під час святкувань, взяли участь 7 об’єднаних територіальних громад області: Леськівська, Березняківська, Тернівська, Зорівська, Карашинська, Матусівська та Чигиринська.

Дбайливими руками господинь сіл Леськи та Худяки були приготовані різні смаколики (короваї, вареники, здобна випічка, деруни, оладки, млинці та ін.), Окрасою столу були українська символіка із млинців та паняночка у різнокольорових шатах.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуЛеськівський гурт «Натхнення» виступили на благодійному концерті та «запалювали» разом із Народним артистом України Віктором Павліком.