Шановні жителі громади!!!

Дата: 22.04.2020 21:00

Шановні жителі громади!!!

Наближаються поминальні дні. 21 квітня 2020 року керівником робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації місцевого рівня по Черкаській області прийнято розпорядження № 27 «Щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби в поминальні дні». 22 квітня 2020 року аналогічне розпорядження прийнято і по Черкаському району.

Відповідно до цих розпоряджень органам місцевого самоврядування рекомендовано на період поминальних днів закрити для відвідування кладовища і недопустити  масового скупчення людей.

Тому звертаємося до всіх жителів сіл Леськи і Худяки утриматися від масового відвідування кладовищ у ці дні,  а рекомендуємо в любий день і в любий час відвідати могили померлих, привести їх в порядок, а в поминальний день пом’янути померлих вдома у колі сім’ї.

З таким підходом погоджуються і наші священнослужителі.

Дякуємо за розуміння проблеми. Хай Вас береже Бог.

З повагою, сільвиконком.