Офіційна інформація для жителів Леськівської ОТГ

Дата: 24.04.2020 12:09
Кількість переглядів: 2049

За офіційними даними КНП "Черкаський районний центр ПМСД" у Леськівській сільській об’єднаній територіальній громаді станом на 24.04.2020 є 1 лабораторно підтверджений випадок захворювання на COVID -19 (с. Леськи). Хвора особа перебуває у лікарні через супутнє захворювання, має обмежене коло спілкування з односельчанами, оскільки родичів в селі не має.

Виконавчий комітет закликає мешканців громади зберігати спокій, дотримуватися правил, які встановлені державою на час карантину (виходити з дому у разі нагальних потреб, вдягати маску, користуватися доступними он-лайн послугами по здійсненню платежів, замовлення адмінпослуг, тощо).

Нагадуємо! На час карантину, з метою запобігання скупченню людей, під час поминальних днів (25-28 квітня 2020 р.) заборонено перебування громадян на кладовищах сіл Леськи та Худяки. Пом'яніть своїх покійних родичів та помоліться за них вдома.

Бережіть здоров’я своє та своїх рідних!