Пам'ятаємо. Поважаємо. Шануємо.

Дата: 08.05.2020 08:58

Леськівський сільський голова Микола Бас разом з першим заступником Романом Василиною, головою ветеранської ради с. Худяки Ганною Кудіною та головою ветеранської ради с. Леськи Миколою Узлієм напередодні Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відвідали ветеранів, які проживають у громаді Леськівської ОТГ Соболевську Ганну Дмитрівну (с. Леськи), Крутіня Івана Яковича (с. Леськи), Чепурного Федора Миколайовича (с. Худяки).

Фото без описуФото без описуФото без опису

Ветеранам вручили Знаки народної пошани «ЗА БОЙОВІ ЗАСЛУГИ» 75 РОКІВ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ, продуктові набори від виконавчого комітету Леськівської сільської ради та фінансову підтримку від спонсорів.

Виконавчий комітет Леськівської сільської ради щиро бажає нашим ветеранам міцного здоров'я, родинного затишку, благополуччя, Божого благословіння!