Обережно шахраї!

Дата: 07.08.2020 15:36

Головне управління ДПС у Черкаській області повідомляє, що на території Черкаської області все частіше мають місце випадки, коли шахраї телефонують платникам податків під виглядом посадових осіб Головного управління ДПС у Черкаській області з метою заволодіння грошовими коштами під будь-яким приводом (надання фінансової допомоги, погрози застосування штрафних санкцій та інше).

Зловмисники телефонують з різних номерів мобільних операторів України  пропонують перерахувати грошові кошти на карткові рахунки банківських установ України.

У Головному управлінні ДПС у Черкаській області вкотре наголошують, що службові особи податкової служби Черкащини діють в межах чинного законодавства та жодних вказівок збирати гроші від свого імені чи від імені довірених осіб давати не можуть.

Тому,  ГУ ДПС у Черкаській області звертається до платників податків бути обачними, не піддаватися на провокації та ні за яких обставин не перераховувати грошові кошти, а у разі отримання інформації про такі пропозиції, вчинення протиправних дій від імені працівників органів ДПС, під виглядом працівників ДПС або нібито від їх імені негайно повідомити відповідний підрозділ Національної поліції у Черкаській області за номером телефону 102.

Не дозволяйте нікому скористатись вашою довірливістю.