23 серпня - День державного прапора України

Дата: 23.08.2020 10:04

День державного прапора в Україні відзначають щорічно 23 серпня - напередодні Дня незалежності. Офіційно свято було започатковано у 2004 році указом тодішнього президента Леоніда Кучми. Цей документ доповнив наступний президент Віктор Ющенко. Своїм розпорядженням він заснував традицію підняття синьо-жовтого прапора під час державних свят, зокрема й 23 серпня.

Державний прапор України є уособленням нашої національної єдності, честі та гідності. Під ним ми будуємо країну, засновану на демократичних цінностях, досягаємо поставлених цілей. Мить, коли піднімається Державний прапор України, – це момент піднесення, який сповнює серця гордістю. Синьо-жовтий прапор є тим об’єднуючим символом, що незалежно від національності, мови спілкування, віри чи конфесії гуртує нас в одне ціле – Український народ.

Нехай наш прапор завжди гордо майорить над Україною та буде надійним оберегом у всіх наших справах та помислах!