Вітаємо підприємців Леськівської ОТГ з професійним святом

Дата: 06.09.2020 12:10

У першу неділю вересня в Україні відзначається День підприємця.

Свято встановлене Указом Президента України №1110/98 від 05.10.1998, щоб вшанувати важливу роль підприємництва у здійсненні економічних реформ в Україні, становленні і розвитку національної економіки. Адже розвиток малого і середнього бізнесу — основа успішної економіки країни в цілому та кожної громади зокрема. Тож підприємці суттєво впливають на соціальну стабільність суспільства: створення нових робочих місць, відрахування до бюджетів.

Шановні Підприємці, у день вашого професійного свята прийміть найщиріші побажання успіхів у бізнесі. Нехай усі ваші ділові проекти закінчуються лише успіхом, а особисте життя буде щасливим і радісним. Нехай ділові партнери завжди будуть надійними, обсяги виробництва товарів і послуг збільшуються, а капітал примножується. Стабільності в країні та позитивної динаміки у справах!