Оголошення про початок формування конкурсної комісії

Дата: 09.09.2020 07:59
Кількість переглядів: 523

Фото без опису

 

Відповідно до Закону України «Про культуру», Леськівська сільська рада оголошує про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення посади директора КЗ «Центр культури, дозвілля та спорту» Леськівської сільської ради (далі - Центр).

 

Конкурсна комісія утворюється у складі не менш як дев’яти членів.

До складу конкурсної комісії у по три кандидатури подають члени трудового колективу, громадські організації у сфері культури відповідного функціонального спрямування та орган управління, а саме:

- кандидатури до складу конкурсної комісії від трудового колективу обираються на загальних зборах трудового колективу.

- громадські організації у сфері культури відповідного функціонального спрямування подають по три кандидатури органу управління, який шляхом жеребкування визначає трьох кандидатів до складу конкурсної комісії. Орган управління забезпечує онлайн-трансляцію жеребкування на своєму офіційному веб-сайті.

Члени конкурсної комісії мають бути неупередженими та незалежними. Не допускається втручання в діяльність конкурсної комісії будь-яких органів влади, а також учасників конкурсу.

Членами конкурсної комісії можуть бути:

- незалежні фахівці у сфері культури, публічного або бізнес-адміністрування;

- члени професійних, творчих спілок, об’єднань, асоціацій, організацій у сфері культури, зареєстрованих відповідно до закону;

- члени міжнародних об’єднань, асоціацій, організацій у сферах культури.

Членом конкурсної комісії не може бути особа, яка:

- за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;

- має судимість за вчинення кримінального правопорушення, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення правопорушення, пов’язаного з корупцією;

- є близькою особою або членом сім’ї учасника конкурсу чи керівника органу управління;

- є членом трудового колективу закладу культури, на посаду керівника якого проводиться конкурс.

 

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії можна надавати з 08:00 години 09 вересня 2020 року до 16.00 години 18 вересня 2020 року секретарю виконавчого комітету Леськівської сільської за адресою: Черкаська область, Черкаський район, с. Леськи, вул. Центральна, 53, електронна пошта: 33456597@ukr.net, телефон (0472) 34-32-31.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано