Оголошення про проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Леськівської сільської ради Черкаського району Черкаської області

Дата: 09.09.2020 07:53

Відповідно до Закону України «Про соціальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 03 березня 2020 року №200 «Про затвердження Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг державного/комунального сектору» Леськівська сільська рада оголошує конкурс на зайняття посади директора комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Леськівської сільської ради Черкаського району Черкаської області (далі - Центр).

Юридична адреса комунального закладу «Центр надання соціальних послуг»  Леськівської сільської ради Черкаського району Черкаської області: 19640, Черкаська область, Черкаський район, с. Леськи, вул. Центральна, 54.

Основними напрямками діяльності Центру є:

- виявлення громадян, які мають право на надання соціальних послуг, визначення (оцінювання) їх індивідуальних потреб у наданні соціальних послуг;

- забезпечення якісного надання громадянам, які перебувають у складній життєвій ситуації і потребують сторонньої допомоги за місцем проживання, соціальних послуг;

- сприяння громадянам без визначеного місця проживання в отриманні паспорта, інших документів, оформленні різних видів допомог, передбачених чинним законодавством, та пенсії, реєстрації місця перебування, надання допомоги в оформленні документів до інтернатних установ системи соціального захисту та у відновленні документів, майнових та житлових прав.

Приймання документів від претендентів здійснюється з 08:00 години 09 вересня 2020 року по 17:00 години 23 вересня 2020 року.

Документи приймаються загальним відділом виконавчого комітету Леськівської сільської ради за адресою: Черкаська область, Черкаський район, с. Леськи, вул. Центральна, 53.

Для участі в конкурсі претендент особисто подає та/або надсилає електронною поштою такі документи:

- заяву про участь у конкурсі за визначеною формою (зразок додається);

- належним чином завірені копії документа, що посвідчує особу, документа про освіту, трудової книжки або інших документів, що засвідчують досвід роботи;

- автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- мотиваційний лист, складений у довільній формі;

- довідку про відсутність судимості;

- перспективний план розвитку комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Леськівської сільської ради Черкаського району Черкаської області.

Крім зазначених документів, претендент може додатково подавати документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності, репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

У разі подання заяви та документів лише електронною поштою претендент до проходження перевірки на знання норм відповідного законодавства України додатково подає власноручно підписану заяву.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів: вища освіта другого рівня за ступенем магістра та спеціальністю відповідної галузі знань; стаж роботи у відповідній сфері діяльності на керівних посадах нижчого рівня – не менше 5 років.

Претенденти не допускаються до участі в конкурсі у разі:

- неподання ними повного пакета документів;

- невідповідності кваліфікаційним вимогам, визначеним Довідником кваліфікаційних характеристик професій працівників «Випуск 80 «Соціальні послуги», затвердженим наказом Мінсоцполітики від 29.03. 2017 № 518;

- наявності не знятої або не погашеної в установленому законом порядку судимості, заборони займати відповідні посади або займатися певними видами діяльності.

Засідання конкурсної комісії відбудуться: 29 вересня 2020 року (перевірка на знання законодавства України (Закон України “Про соціальні послуги”, інші нормативно-правові акти у сфері надання соціальних послуг, державні стандарти надання соціальних послуг) у формі письмового іспиту) та 06 жовтня 2020 року (оцінювання презентації перспективного плану розвитку КЗ «Центр надання соціальних послуг» Леськівської сільської ради, відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної зазначеної презентації) в приміщенні Леськівської сільської ради за адресою: Черкаська область, Черкаський район, с. Леськи, вул. Центральна, 53.

Відповідальна особа за надання інформації про конкурс – секретар виконавчого комітету Леськівської сільської ради Оксана Гавриш, електронна пошта: 33456597@ukr.net, телефон (0472) 34-32-31.