У ЗДО "Яблунька" разом з дітками підростають і молоденькі горіхи

Дата: 11.09.2020 13:46

Навесні 2019 року заклад дошкільної освіти "Яблунька" села Худяки брав участь в флешмобі "Висади свої горіхи" , який проводив БФ "МХП - Громаді". У садочку посадили 10 дерев - горіхів.

Для дітей догляд за деревцями став улюбленою справою. А для вихователів допомога в навчанні малюків. Адже, скільки цікавого можна вивчити біля горіхів. Дітки спостерігали за листочками в різні пори року, вчили вірші про горіхи , і тим самим розвивали мову і пам'ять, робили фізкультхвилинки, вивчали математичні поняття "високий" - "низький ", а ще виховували трудові навички - поливали, підпушували ґрунт, прополювали.

Діти, які садили горіхи вже школярі, але добру справу продовжують інші дошкільнята.

І ростуть горіхи, а дітки разом з ними.

Завдяки чудовому, яскравому відеоролику, що був змонтований працівниками ЗДО "Яблунька", заклад зайняв 2 місце у номінації «Кращий відеоролик» флешмобу "Горіхи ростуть" від благодійного фонду "МХП-Громаді".