Харчування у закладах загальної середньої освіти на 2020-2021 навчальний рік

Дата: 14.09.2020 17:00

08.09.2020 Леськівською сільською радою прийняте рішення 21-7/VII "Про встановлення вартості харчування в закладах загальної середньої освіти с. Леськи та с. Худяки Леськівської сільської ради на 2020-2021 н.р.". Відповідно до цього рішення  на 100% звільнено від плати за харчування батьків або осіб, що їх заміняють у Леськівському та Худяківському закладах загальної середньої освіти:

1) дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування;

2) дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних та інклюзивних класах (групах);

3) дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України “Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям” (з дня подання відповідної заяви та довідки);

4) дітей, батьки, яких учасники бойових дій;

5) дітей, батьки, яких перебувають на військовій службі в Збройних силах України, відповідно до Указу Президента України «Про часткову мобілізацію»;

6) дітей, які є внутрішньо переміщеними особами.

Вартість харчування на одну дитину в день у Леськівському та Худяківському закладах загальної середньої освіти Леськівської сільської ради становитиме:

– для усіх учнів 1-4 класів для безкоштовного гарячого харчування за кошти місцевого бюджету (сніданок) – 13,0 грн.;

– для учнів із категорійних сімей, які зазначені у п. 1 рішення 21-7/VII та навчаються у 5-11 класах, для безкоштовного гарячого харчування за кошти місцевого бюджету – 15,0 грн.