Ремонт комунальних доріг в с. Леськи розпочато

Дата: 26.09.2020 20:31

Після затяжних тендерних процедур (понад 2 місяці) нарешті розпочався ремонт доріг у селі Леськи. Наразі з бюджету громади на ремонт доріг у с. Леськи виділено 800 тис. грн. За ці кошти буде частково відремонтоване дорожнє покриття по вулицях Садова і Василини. За один рік відремонтувати усе дорожнє покриття в селі неможливо, тому ремонтуватися дороги будуть поступово, але якісно. За кілька років дороги у громаді будуть в задовільному стані.

У поточному році планується також відремонтувати дорожнє покриття по вул. Дніпровській та по вул. Гоголя у с. Леськи, для реалізації цього питання на черговій сесії сільської ради будуть виділені додаткові кошти.

На разі вартість ремонту одного метра квадратного асфальтованої дороги складає 450-550 грн.