Вітаємо освітян громади зі святом

Дата: 04.10.2020 10:06

На початку жовтня професійні свята відзначають освітяни України - педагогічні, технічні працівники, обслуговуючий персонал. Це День працівників освіти і Всесвітній день учителя. У Леськівській ОТГ два заклади загальної середньої освіти: Худяківський і Леськівський. У них навчається близько 600 учнів та працює майже 100 працівників. Щороку учні під керівництвом досвідчених педагогів здобувають перемоги у районних і обласних олімпіадах з базових дисциплін, конкурсах-захистах науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук, у спорті, конкурсах учнівської творчості.

У день свята побажаємо усім освітянам міцного здоров'я, радості, творчої наснаги, успіхів, благополуччя, миру, добра.