НАДАННЯ ДОЗВОЛУ НА КУПІВЛЮ МАЙНА НА ІМ’Я МАЛОЛІТНЬОЇ ДИТИНИ

Дата: 17.11.2020 09:49

Перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

1. Заява на ім’я начальника служби у справах дітей одного з батьків (яких буде укладати договір)
  2. Заява згода другого з батьків (осіб, які їх замінюють) малолітньої дитини або заява дитини після 14 років.
  3. Копія свідоцтва про народження дитини.
  4. Копія паспортів обох батьків (осіб, які їх замінюють) та заявника.
  5. Копія довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків заявників.
  6. Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, відповідно до законодавства .(майна яке буде придбане)
  7. Довідка з місця проживання, про склад сім’ї та реєстрацію.
  8. Копія рішення про встановлення опіки (для опікунів, піклувальників).
  9. Копія свідоцтва про укладання або розірвання шлюбу, рішення суду про розірвання шлюбу між батьками дитини ( у разі наявності).
  10. Витяг, виданий органом реєстрації актів цивільного стану за місцем реєстрації народження дитини, про те, що відомості про батька внесені за вказівкою матері відповідно до ч. 1 статті 135 Сімейного кодексу України (у  разі, коли дитину виховує одинока мати).
  11. Довідка управління (відділу) у справах громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб за місцем реєстрації сім’ї (у разі виїзду сім’ї на постійне місце проживання за кордон) громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб за місцем реєстрації сім’ї (у разі виїзду сім’ї на постійне місце проживання за кордон)