«16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА»

Дата: 26.11.2020 16:30

«16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА»

Завдяки тісній співпраці двох Комунальних закладів «Центр надання соціальних послуг» та «Центр культури, дозвілля та спортуг» Леськівської сільської ради, було проведено бесіду з ммолодшою групою танцювального колективу "Едельвейс". Приурочена акції "16 днів проти насильства" яка стартувала з 25 листопада в Міжнародний день боротьби з насильством.

Зустріч-бесіда "Ми проти насильства" Учасниками бесіди стали діти, які відвідують бібліотеку, та є учасниками гуртків при Будинку культури.

Метою проведення акції є привернення уваги громадськості до актуальної для українського суспільства проблеми подолання насильства в сім'ї, щодо жінок, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми, забезпечення рівних прав жінок і чоловіків та активізація партнерського руху органів державної влади, закладів освіти, громадських організацій до проблем насильства в сім'ї та захисту прав жінок.