«Зимова казка» не має стати на заваді розчищенню снігу на дорогах громади

Дата: 01.12.2020 20:42

Перший зимовий день порадував пухнастим снігом, казковими краєвидами та гарними фото засніжених дерев та кущів у соцмережах.

Водії снігорозчищувальної техніки, які будуть займатися розгортанням доріг від снігу в селах Леськівської ОТГ, неодноразово наголошували на тому, щоб жителі громади обрізали біля своїх дворів гілля дерев, що заважає проїзду, а особливо, коли на ньому є мокрий сніг чи обледеніння. Від ваги та сили удару таких гілок є небезпека понівечити скло чи бокові дзеркала на транспортних засобах.

Шановні жителі громади, огляньте дерева та кущі біля ваших дворів, якщо вони заважають проїзду транспорту та руху пішоходів – проведіть обрізання гілля!