З Днем Збройних сил України!

Дата: 06.12.2020 06:29

Дорогі військовослужбовці та ветерани Збройних сил України! Від щирого серця вітаємо Вас з професійним святом.

Служба в ЗСУ — це не тільки професія. Для більшості з Вас вона стала справою всього життя. Ви гідно виконуєте важку і почесну місію захисту суверенітету, незалежності і територіальної цілісності нашої держави.

Окремі вітання воїнам-учасникам антитерористичної операції на сході країни. Ви стали прикладом для молоді, взірцем патріотизму, відваги, мужності, героїзму і вірності своїй Батьківщині. Нехай ніколи не вичерпується сила Вашого духу, відданість українському народові, а Ваші рідні та близькі будуть для вас надійним тилом!

Бажаємо всім міцного здоров'я, сімейного тепла, натхнення, миру і спокою на рідній землі.