Команда спортсменів Леськівської територіальної громади за підсумками спортивного 2020 року стала переможцем!

Дата: 08.12.2020 12:29

Впродовж останніх 10 років головним комплексним спортивно-масовим заходом у Черкаському районі була районна спартакіада, програма якої складалася з 13 видів спорту. Спершу її учасниками були 23 колективи фізкультури, але щороку їх кількість зменшувалася. У 2020 році спортивними та активними залишилися 9 команд.

Зі слів голови районного ФОСК "Славутич Ніни Атамась, у загальнокомандному заліку проведених дев′яти районних змагань 2020 року, після тривалої спортивної боротьби І місце виборола команда Леськівської ОТГ, ІІ місце по праву дісталося спортсменам Білозірської ОТГ, бронзовим призером став колектив фізкультури Руськополянської ОТГ.

Вітаємо наших спортсменів, їх наставників та вболівальників із перемогою!

Бажаємо міцного здоров'я, сили, наснаги, наполегливості, спортивного азарту, задоволення від результату та подальших перемог!

За матеріалами газети "Сільські обрії"