Усі діти Леськівської сільської територіальної громади отримали солодощі до Дня Святого Миколая та Нового року

Дата: 20.12.2020 20:20

Немає нічого кращого за дитячі щасливі посмішки та радість в їхніх очах. Тож для створення святкового настрою для вихованців дитячих садочків, учнів закладів загальної середньої освіти та для дітей із таких категорій, як: діти-сироти; діти, позбавлені батьківського піклування; діти з інвалідністю, діти, батьки яких є учасниками бойових дій; діти з малозабезпечених багатодітних родин (до 14 років), спільними зусиллями Леськівської сільської ради, сільськогосподарських товариств «МАЯК-ХУДЯКИ», «АГРО-СТАРТ», «НИВА», «ДЕЛЬТА», Служби у справах дітей виконавчого комітету Леськівської сільської ради, КЗ «Центр надання соціальних послуг» Леськівської сільської ради, релігійної громади (с. Думанці) та за сприяння Служби у справах дітей Черкаської ОДА були придбані та передані солодкі подарунки, іграшки, засоби особистої гігієни та ін.

Щиро вдячні усім, хто долучився до створення свята для діток Леськівської громади!

Бажаємо кожній дитині міцного здоров’я та здійснення мрій!