Конкурс на заміщення вакантної посади - спеціаліста І категорії з бухгалтерського обліку

Дата: 20.01.2021 16:45

Виконавчий комітет Леськівської сільської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади - спеціаліста І категорії з бухгалтерського обліку відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Леськівської сільської ради.

Вимоги до кандидатів на посаду спеціаліста І категорії з бухгалтерського обліку відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Леськівської сільської ради:

1. Громадянство України.
  2. Наявність повної  або базової вищої освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем  магістра, спеціаліста.
  3. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.
  4. Креативність, комунікабельність.
  5. Знання чинного законодавства України, інших актів законодавства з урахуванням специфіки функціональних обов’язків.
  6. Вільне володіння державною мовою.
  7. Володіння  персональним комп’ютером, знання  основних програм роботи на комп’ютері.

Документи щодо участі в конкурсі приймаються впродовж 30 календарних днів від дня опублікування оголошення.

Подати документи для участі в конкурсі та ознайомитись з порядком проведення конкурсу, а також отримати додаткову інформацію можна у виконавчому комітеті Леськівської сільської ради Черкаського району Черкаської області, за адресою: вул. Центральна, 53, с. Леськи, Черкаський район, Черкаська область, телефон для довідок 063-242-65-11.