Про скликання 4 позачергової сесії Леськівської сільської ради VIII скликання

Дата: 19.01.2021 10:15

Відповідно до розпорядження Леськівського сільського голови № 05 від 19.01.2021 скликається  4 позачергова сесія Леськівської сільської ради VIII скликання.

Дата проведення: 22 січня 2021 року.

Час проведення: 14:00 год.

Місце проведення: сесійна зала сільської ради.

Проєкт порядку денного:

1. Про зміну засновника, найменування та затвердження Статуту Думанецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів у новій редакції
  2. Про зміну засновника, найменування та затвердження Статуту Чорнявського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» у новій редакції
  3. Про зміну засновника, найменування та затвердження Статуту закладу дошкільної освіти «ЯЛИНКА» у новій редакції
  4. Про зміну засновника Думанецької сільської виборчої комісії Черкаського району Черкаської області
  5. Про зміну засновника Чорнявської сільської виборчої комісії Черкаського району Черкаської області
  6. Про прийняття майна з районної комунальної власності у Леськівську сільську комунальну власність
  7. Про передачу майна в оперативне управління виконавчому комітету Леськівської сільської ради
  8. Про затвердження Програми щодо забезпечення професійного розвитку педагогічних працівників Леськівської сільської територіальної громади на 2021 рік.
  9. Про виконання бюджету Леськівської сільської об’єднаної територіальної громади за 2020 рік
  10. Про конкурс на зайняття посади директора КЗ «Центр культури, дозвілля та спорту» Леськівської сільської ради
  11. Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Леськівської сільської ради
  12. Про надання дозволу на списання матеріальних активів КП «Наш Дім Леськи»
  13. Про прийняття земельних ділянок державної власності у комунальну власність
  14. Про визначення земельних ділянок, які підлягають продажу на конкурентних засадах (земельних торгах) окремими лотами
  15. Про виключення з переліку земельної ділянки право оренди якої виставляється на торги
  16. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування КП «АГРОЕКОСЕРВІС» Леськівської сільської ради
  17. Про затвердження проектів землеустрою та передачу земельних ділянок у постійне користування КП «НАШ ДІМ ЛЕСЬКИ» Леськівської сільської ради
  18. Про погодження виконавчому комітету Леськівської сільської ради технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки.
  19. Про встановлення ставок орендної плати  за земельні ділянки на 2021 рік.
  20. Про укладення договору оренди земельної ділянки.
  21. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність (Кашубін)
  22. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність (Федоренко).
  23. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність (Бажинова).
  24. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність (Богдан).
  25. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність (Буряк).
  26. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність (Зиков).
  27. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність (Калініченко).
  28. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність (Кононенко).
  29. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність (Лесь В.).
  30. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність (Лесь Т.).
  31. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність (Малимон).
  32. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність (Наконечний).
  33. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність (Патлай).
  34. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність (Поліщук).
  35. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність (Саленко).
  36. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність (Слищенко).
  37. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність (Цьома)
  38. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою (Демидов)
  39. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою (Малінін)
  40. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в тимчасове користування (оренду) (Левченко)
  41. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ПАТ «Черкасиобленерго».
  42. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та передачі в оренду Яровому Р.М.
  43. Про затвердження технічної документації із землеустрою, передачу в оренду для ведення товарного с/г виробництва під нерухомим майном та встановлення орендної плати.
  44. Про затвердження проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу в оренду для ведення товарного с/г виробництва під нерухомим майном та встановлення орендної плати.
  45. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду під нежитловою будівлею «Контора» та встановлення орендної плати.
  46. Про утворення Робочої групи з благоустрою населених пунктів Леськівської сільської територіальної громади.
  47. Про звіт директора КП «Наш дім Леськи» за роботу підприємства у  2020 році.
  48. Про звіт директора КП «Агроекосервіс» за роботу підприємства у 2020 році.