Оголошення про проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального закладу «Центр культури, дозвілля та спорту» Леськівської сільської ради Черкаського району Черкаської області

Дата: 25.01.2021 16:11
Кількість переглядів: 504

Фото без опису

Відповідно до Закону України «Про культуру», Леськівська сільська рада оголошує конкурс на зайняття посади директора комунального закладу «Центр культури, дозвілля та спорту» Леськівської сільської ради Черкаського району Черкаської області (далі - Центр).

Юридична адреса комунального закладу «Центр надання соціальних послуг»  Леськівської сільської ради Черкаського району Черкаської області: 19640, Черкаська область, Черкаський район, с. Леськи, вул. Центральна, 54.

Приймання документів від претендентів здійснюється з 08:00 години 25 січня 2021 року по 17.00 години 23 лютого 2021 року.

Документи приймаються відділом ЦНАП виконавчого комітету Леськівської сільської ради та передаються до загального відділу виконавчого комітету Леськівської сільської ради за адресою: Черкаська область, Черкаський район, с. Леськи, вул. Центральна, 53.

Керівником закладу культури може бути особа, яка має вищу освіту, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіє державною мовою та здатна за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Не може бути призначена на посаду керівника державного чи комунального закладу культури особа, яка:

за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;

має судимість за вчинення кримінального правопорушення, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення правопорушення, пов’язаного з корупцією;

є близькою особою або членом сім’ї керівника органу управління.

Для участі в конкурсі претендент особисто подає та/або надсилає електронною поштою такі документи:

заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";

автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

копія документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;

два рекомендаційні листи довільної форми;

мотиваційний лист довільної форми.

Претендент може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості.

Засідання конкурсної комісії відбудуться: 09 та 19 березня 2021 року в приміщенні Леськівської сільської ради за адресою: Черкаська область, Черкаський район, с. Леськи, вул. Центральна, 53.

Відповідальна особа за надання інформації про конкурс – начальник загального відділу виконавчого комітету Леськівської сільської ради Наталія Віштакалюк, електронна пошта: 33456597@ukr.net, телефон 063-242-65-11.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано