18 лютого 2021 року ГУ НП підбило підсумки річної роботи проєкту «Поліцейський офіцер громади» в Черкаській області.

Дата: 19.02.2021 09:48

18 лютого  2021 року ГУ НП  підбило підсумки річної роботи проєкту «Поліцейський офіцер громади» в Черкаській області.

Поліцейський офіцер громади Леськівської  СТГ Савченко В’ячеслав В’ячеславович за сумлінну працю був відзначений почесною грамотою, також отримала подяку Леськівська територіальна громада за активну участь та допомогу під час запуску проєкту

Проєкт мав на меті забезпечити правопорядок та дозволити мешканцям громади почуватися більш безпечно та комфортно, мати поліцейського, який 24/7 знаходитиметься в громаді та буде готовий у будь-яку хвилину прийти на допомогу.

Офіцером громади виконано чимало роботи за час існування Поліцейської станції Леськівської ТГ, а саме:

- проводились бесіди з вихованцями ЗДО та школярами, де в цікавій та ігровій формі надавались роз’яснення про безпеку дорожнього руху;

- налагоджено комунікацію з населенням;

- надано допомогу мешканцям в межах компетенції.

Завдяки органам місцевої влади поліцейському офіцеру громади створено належні умови для комфортного несення служби, а саме: обладнано робочий кабінет та кімнату відпочинку, які забезпечено меблями,  комп’ютерною та побутовою технікою.