Реєстрація в службі зайнятості через портал «Дія»

Дата: 23.02.2021 09:04

Реєстрація в службі зайнятості через портал  «Дія»

В Україні створений та функціонує унікальний портал із державних послуг «Дія». На платформі постійно оновлюються державні послуги, які надаються громадянам безкоштовно, на сьогодні це 1365 послуг органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.   Однією з послуг є онлайн- реєстрація в службі зайнятості. Таким чином безробітному не потрібно особисто відвідувати службу зайнятості і чекати прийому. Онлайн-реєстрація займає всього кілька хвилин.

Для отримання послуги необхідно виконати всього кілька кроків:

1. Авторизуватися в кабінеті користувача на порталі diia.gov.ua за допомогою електронного підпису.

2. Заповнити заяви, відповідаючи на питання в анкеті.

3. Завантажити документи (паспорт, індивідуальний ідентифікаційний номер, документ про останній вид зайнятості, документи про освіту та інші) і разом із заявами направити їх на розгляд до центру зайнятості, де людина планує обслуговуватися.

4. Отримати підтвердження на електронну пошту або на телефон про надання статусу безробітного та виплати допомоги по безробіттю / або повідомлення про необхідність доопрацювання / або аргументовану відмову.

Детально за посиланням: https://diia.gov.ua/services/dopomoga-po-bezrobittyu

На період карантину статус і призначення допомоги по безробіттю надається в перший же день після подання такої заяви.

Так, за період карантину через портал «Дія» в Черкаській районній філії Черкаського обласного центру зайнятості було зареєстровано понад 40 осіб.