Співпраця ТОВ «Маяк-Худяки» та громади с. Худяки

Дата: 22.04.2021 15:43

Приємною несподіванкою перед Великодніми святами для орендодавців (пайовиків) ТОВ "Маяк-Худяки" стали продуктові набори, які з 15 по 30 квітня 2021 року можна отримати в приміщенні контори тракторної бригади с. Худяки

Окрім цього, ТОВ "Маяк-Худяки" постійно допомагає технікою під час проведення заходів з благоустрою у с. Худяки (кілька етапів з ліквідації стихійних сміттєзвалищ на місцевому кладовищі; вивезення гілля після кронування дерев; наведення ладу у парковій зоні та ін.).

Без уваги ТОВ «Маяк-Худяки» не залишаються і худяківські заклади освіти.

Нині, керівництво громади та товариства працюють над спільним вирішенням питання щодо покращення рівня безпеки в с. Худяки та запобігання утворення стихійних сміттєзвалищ шляхом встановлення відеокамер. Для реалізації даного проекту також будуть залучатися і інші благодійники, які ведуть підприємницьку діяльність у межах населеного пункту.