У Леськівській громаді встановили та прикрасили великоднє дерево

Дата: 29.04.2021 08:42

У Леськівській громаді встановили та прикрасили великоднє дерево.

Дякуємо усім причетним до створення такої краси та відчуття свята. Ідею створення великоднього дерева подала Ніна Марштупа - керівник відділу ЦНАП, а вже матеріальну частину із втілення у життя ідеї взяв на себе Андрій Якимчук – заступник Леськівського сільського голови. Місцевий житель Леонід Степіка власноруч створив з металу деревце.

Але яскравих барв нашому дереву надали вироби зроблені руками вихованців та учнів закладів освіти Леськівської громади (ЗДО «Веселка» та «Чайка» с. Леськи; ЗДО «Яблунька» с. Худяки; Чорнявського НВК с. Чорнявка, Леськівського, Думанецького та Худяківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів).

Запрошуємо жителів та гостей Леськівської сільської територіальної громади відвідати локацію з великоднім деревом, яке встановлене на центральній площі с. Леськи та зробити світлини на згадку.

Фото без опису  Фото без опису

Фото без опису  Фото без опису