Вакцинальна кампанія від COVID-19

Дата: 14.07.2021 09:19

Шановні мешканці Леськівської сільської територіальної громади!

Звертаємо вашу увагу, що в Україні проходить вакцинальна кампанія від COVID-19. Вакцинація від COVID-19 дозволить українцям захистити себе і свої родини, щоб повернутися до звичного життя.
Усі вакцини — безпечні й ефективно формують імунітет. Щеплення — добровільні й безоплатні.

Для того, щоб повноцінно імунізуватися від COVID-19, необхідно отримати дві дози однієї вакцини.

Кожен раунд триватиме в середньому 20 днів залежно від вакцини, етапу вакцинації та способу, яким буде вакцинуватися пацієнт - у постійному пункті щеплення чи з допомогою мобільної бригади.

Фото без описуЩоб безоплатно вакцинуватися від COVID-19, пацієнт має бути зареєстрований у Реєстрі пацієнтів електронної системи охорони здоров’я.

Зареєструватися можна в будь-якого лікаря, зокрема лікаря-спеціаліста. Ви вже зареєстровані, якщо:

• маєте укладену декларацію з лікарем, який надає первинну медичну допомогу;
  • отримуєте ліки за програмою “Доступні ліки”;
  • отримували електронне направлення в лікаря.

Ви не зможете вакцинуватися від COVID-19, якщо не зареєстровані в Реєстрі пацієнтів ЕСОЗ.

Декларація про вибір лікаря, який надає первинну медичну допомогу, не є обов’язковою для отримання безоплатної вакцини від COVID-19. Але радимо укласти таку декларацію, адже цей важливий документ надає доступ до безоплатних медичних послуг за програмою державних фінансових гарантій медичного обслуговування населення.

Безоплатно вакцинуватися від COVID-19 можна в будь-якому закладі охорони здоров’я чи в приватного лікаря, якщо він визначений Міністерством охорони здоров’я України та має договір з Національною службою здоров’я України на відповідний пакет послуг. Перевірити, чи має надавач такий договір, можна на сайті НСЗУ або за номером 16-77.